Regulamin sklepu


 1. Prosimy nie składać zamówień, których nie macie zamiar zrealizować, lub odebrać. W świetle prawa zamówienie złożone drogą elektroniczną jest równoznaczne z zawarciem umowy i obliguje do odbioru i zapłaty za zamówiony towar !
 2. Część artykułów w naszym sklepie jest realizowana na specjalne zamówienie, dlatego czas oczekiwania na nie może przedłużyć się do dwóch, a nawet trzech tygodni.
 3. Jeśli produkt, który Państwo chcielibyście zakupić nie posiada wyboru cech produktów [ kolor, rozmiar ], a jest to wymagane w celu uściślenia zamówienia, należy te ustalenia dopisać w komentarzu, który jest dostępny w końcowej fazie składania zamówienia, lub podać w mailu ew. telefonicznie.
 4. Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są nowe oraz posiadają oryginalne metki i opakowania producentów
WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIENIA


 1. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i automatyczne przesłanie do nas.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.
 3. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podania numeru telefonu lub adresu e-mail, pod którym będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.
 4. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen produktów.
 5. Wszystkie produkty prezentowane na naszych stronach internetowych są oryginalne
 6. Wystawiamy fakturę VAT lub paragon.
 7. Uwzględniamy reklamacje z tytułu rękojmi wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.
 8. Jakakolwiek ingerencja w produkt unieważnia gwarancję
 9. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z dostawcą paczki protokołu reklamacyjnego
 10. Oferta produktów umieszczonych na stronie sklepu internetowego ważna jest przez czas nieokreślony, zamówienia realizujemy do momentu wyczerpania się asortymentu.
 11. Dane osobowe klientów nie będą udostępniane do celów innych niż realizacja zamówienia.
 12. Wszystkie ceny produktów zawierają podatek VAT.
SPOSOBY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ


Zamówienia można złożyć:
 • poprzez stronę sklepu internetowego (klikając na link "koszyk" umieszczony przy wybranym produkcie. Po umieszczeniuwszystkich produktów klikamy na link "WYŚLIJ ZAMÓWIENIE" (instrukcja składania zamówień będzie widoczna na ekranie)
 • poprzez adres e-mail podany w danych kontaktowych podając numer produktu, ilość, cenę, dane zamawiającego (firma / nazwisko, imię, ulica, numer domu i mieszkania, miasto, kod pocztowy, telefon lub adres e-mail) oraz adres dostawy (firma / nazwisko, imię, ulica, numer domu i mieszkania, miasto, kod pocztowy, telefon) jeżeli jest inny niż adres zamawiającego
 • telefonicznie: dzwoniąc pod numer tel. podany w danych kontaktowych, podając numer produktu ,ilość, cenę, dane zamawiającego (firma / nazwisko, imię, ulica, numer domu i mieszkania, miasto, kod pocztowy, telefon lub adres e-mail) oraz adres dostawy (firma / nazwisko, imię, ulica, numer domu i mieszkania, miasto, kod pocztowy, telefon) jeżeli jest inny niż adres zamawiającego.
FORMA PŁATNOŚCI

Za pobraniem - zapłacisz przy odbiorze przedstawicielowi firmy kurierskiej.

Przedpłata na konto - zamówienie zostanie zrealizowane po wpłaceniu przez Ciebie na nasze konto kwoty za zamówiony towar.
Ceny za przesyłki kurierskie obowiązują na terenie Polski. Koszty przesyłki zagranicznej ustalamy inwidualnie w zależności od kraju do którego paczka ma być wysłana.
 
POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA

Po złożeniu zamówienia przeslana zostanie do Ciebie e-mailem informacja o przyjęciu Twojego zamówienia (zawiera wybrane pozycje, adres dostawy, wartość towaru), prosimy o jego sprawdzenie i potwierdzenie. Potwierdzenia dokonasz klikając na podany w e-mailu link. Do momentu otrzymania Twojego potwierdzenia jego realizacja jest wstrzymana! Zastrzegamy sobie również prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia szczególnie w przypadku wyboru opcji "za pobraniem". 

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Jeżeli wybrany przez Ciebie towar jest dostępny w naszym magazynie termin realizacji zamówienia wyniesie 1-3 dni roboczych od daty potwierdzenia przyjęcia zamówienia. W przypadku gdy produkt wybrany przez Ciebie nie jest dostępny zostaniesz powiadomiony/a o terminie realizacji zamówionego produktu. (W dniu realizacji zamówienia wysyłamy list pocztą elektroniczną o dokonaniu wysyłki zamówionego towaru). 

REZYGNACJA Z ZAMÓWIENIA, ZWROTY, REKLAMACJE, GWARANCJA

Zakupiony w naszym sklepie towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 7 dni od daty odebrania przesyłki. W przypadku zwrotu towaru prosimy zapoznać się z zasadami jego zwrotu. Zwrot może być dokonany tylko wtedy, gdy towar nie był używany, zniszczony lub uszkodzony (Dotyczy to także oryginalnych opakowań). Zwracany towar musi być ponadto czysty i pozbawiony zapachu oraz być zaopatrzony we wszystkie metki, dodatkowe akcesoria (jeśli są załączone do danego towaru) oraz numer zamówienia. 

Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon (jego brak uniemożliwi zwrot pieniędzy). Zapewniamy zwrot pieniędzy w wysokości ceny odsyłanego towaru - minus opłata manipulacyjna w wysokości 3 zł (zwrotowi nie podlegają też koszty dostawy i transferu gotówki). Pieniądze otrzymasz przekazem pocztowym lub przelewem na wskazany przez Ciebie rachunek. Towar odsyłasz na swój koszt. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. 

Wszystkie zwroty pieniędzy oraz reklamacje realizowane są w ciagu 14 dni.

USZKODZENIA TOWARÓW W TRANSPORCIE-GWARANCJA 

Wszystkie towary dostępne w sklepie są bardzo dobrej jakości i objęte są gwarancją producenta. W razie ewentualnej reklamacji prosimy pobrać plik ZGŁOSZENIA REKLAMACYJNEGO w formacie MS Word. Zgłoszenie należy wydrukować i wypełnić zgodnie z opisami. Wypełnione zgłoszenie prosimy dołączyć do reklamowanego produktu wraz z otrzymanym rachunkiem (jeśli był wystawiony). Jeżeli się zdarzy, że po otrzymaniu towaru wykryjesz w nim jakieś wady techniczne (dotyczy towarów jeszcze nie używanych), odeślij go z powrotem jak najszybciej na nasz adres zwykłą pocztą. Dołącz otrzymany wraz z przesyłką rachunek. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania danego asortymentu), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie produkty lub zwrot pieniędzy. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. 

UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! 
Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.